poniedziałek, 3 listopada 2014

Co było w październiku? Czyli FRUWAJĄCE karteczki...

O tym co było za chwile, bo najpierw chcę Wam kobietki Kochane podziękować za bardzo miłe słowa otuchy pod tym "tragizmem" moim ostatnim. Ciesze się, że mimo kiepskich zdjęć karteczka się spodobała;)

A co było w październiku?

???????????????

Była wymianka u Lidki, w której brałam udział. Wymianka trwa cały rok, jednak ja dopiero teraz do niej dołączyłam.
Tematem w październiku były PTAKI i to właśnie one mnie tam przyciągnęły.

Najpierw pokażę wam karteczkę jaką dostałam od Ani, która prowadzi bloga Chwilotrwaj gdzie można zobaczyć same cudeńka tworzone jej zdolnymi rączkami;)

A oto karteczka z piękna papuszką:
Jestem pełna podziwu dla takich kartek, bo sama to się za haft nie wezmę. Niestety moje ręce się do tego nie nadają, ale lubię podziwiać haftowane prace u innych;)

A teraz kolej na kartkę, którą ja wysłałam do kgosi prowadzącej bloga "To co lubię". A co takiego lubi Gosia musicie zobaczyć sami, ale myślę że nie pożałujecie odwiedzenia jej bloga.

A karteczka wygląda tak:


Zapraszam Was bardzo serdecznie na blogi obu dziewczyn, obie są bardzo zdolnymi osóbkami. A prace, które wychodzą spod ich rąk są na prawdę cudne;)


W październiku była też Zabawa u Danutki, gdzie królował kolor brązowy.
Niestety nie było mi dane dołączyć do zabawy w październiku, jednak do niektórych dziewczyn zdążyłam pozaglądać i muszę napisać, że stworzyłyście mnóstwo pięknych prac.
Na razie nie mogę ich skomentować, bo blogger coś się chyba na mnie uwziął i "zjada" mi wszystkie komentarze. Nie chce mi odpuścić;/
Na listopad Danusia wybrała na prawdę piękny kolor, więc trzeba będzie nad nim pomyśleć;)Natomiast teraz chcę Wam przypomnieć o mojej ZABAWIE Z LICZNIKIEM, do której jeszcze możecie się zapisać, ale trzeba się spieszyć, bo do magicznej liczby 10 000 zostało niecałe 1000 wyświetleń.
Także sprężajcie się, bo niespodzianka czeka;)Niedługo zobaczycie kilka moich nowiutkich prac a jak na razie, to zmykam.

Pozdrawiam serdecznie


2 komentarze:

  1. piękną karteczkę dostałaś:) i piękną wysłałaś:)

    OdpowiedzUsuń
  2. 10000 coraz bliżej i jak znam życie, to wypadnie akurat jutro, gdy na warsztatach z filcowania będę.

    Karteczki obie są śliczne :-)

    OdpowiedzUsuń

Fajnie, że do mnie wpadłeś:) Dzięki za każde pozostawione słowo ;)

Copyright © 2016 Handimart , Blogger