niedziela, 6 grudnia 2015

Zabawa Tematyczna, czyli ROK INSPIRACJI (grudzień)


Ahh, załamać się można z tym internetem i do tego jeszcze coś z komputerem znowu się dzieje;/
 Od trzech dni próbowałam otworzyć bloggera i dodać nowy temat, jednak jak na złość mi szwankował. Dopiero teraz udało mi się w końcu napisać ten post.

Dlatego też przepraszam Was za to opóźnienie, bo temat miał pojawić się 4-go a jest dopiero teraz.

Ale przejdę już do rzeczy.

Grudzień większości kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia, dlatego też postawiłam na ten temat.
Myślę, że będzie on dla Was przyjemny i ja w końcu coś świątecznego zrobię, bo jak na razie to i z tym u mnie kiepsko;(

Także tematem grudnia jest BOŻE NARODZENIE.

Poniżej banerek:


Swoje prace możecie dodawać do 23 grudnia do 23:55 poprzez niebieski przycisk Add Your Link pod tym postem.

Przed dodaniem pracy bardzo proszę o zapoznanie się z REGULAMINEM zabawy.

Mam jeszcze do Was bardzo ważne pytanie.

Jest to już ostatni temat zabawy w tym roku, dlatego napiszcie mi w komentarzu czy chcielibyście, aby zabawa trwała przez kolejny rok?

Jeśli chcecie, aby trwała dalej, to nie krępujcie się też napisać swoich uwag, bo może jest coś co by Wam ułatwiło wzięcie udziału w zabawie, może byście coś zmienili?

Dajcie znać w komentarzach, każde wskazówki/uwagi dokładnie przemyślę i postaram się dostosować również do Was.

A teraz już z niecierpliwością czekam na Wasze świąteczne prace.

Pozdrawiam, udanych Mikołajek!Spodobał Ci się ten wpis? 
Nie zapomnij go udostępnić lub dołączyć do mnie, aby nic Cię nie ominęłoLista zgłoszonych prac:


7 komentarzy:

 1. Ostatnio jakoś brakło mi weny, ale w grudniu biorę udział :) A co do przyszłego roku, oczywiście niech zabawa nadal trwa. Interesujące wyzwania zawsze mobilizują mnie do pracy :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja chyba pierwszy raz biorę udział w Twojej zabawie (choć podglądam cały czas, co się dzieje na blogu), więc nie wiem, czy powinnam się wypowiadać w sprawie organizowania zabawy. Ale powiem tak - każdy pomysł może stać się inspirujący, może zmotywować, zachęcić do pracy, a czasem też dzięki pomysłom, które ktoś podrzuca, próbujemy czegoś nowego. Jeśli tylko masz ochotę i głowę pełną pomysłów, nie rezygnuj. Na pewno zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce wziąć udział w wyzwaniu. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie największym problemem nie jest brak pomysłów na tematy wyzwań co bardziej nadmiar obowiązków, przez co nie zawsze jestem w stanie wyrobić się przed zakończeniem wyzwania. Poza tym na same tematy narzekać nie mogę, bo nawet jeśli są dość trudne, to zmusza mnie to do myślenia i ruszenia mojej wyobraźni w inny niż zwykle sposób. :)
  W listopadzie temat wyzwania był może i trudny do ugryzienia, ale na pewno ciekawy. Jednak - jak już wyżej wspomniałam - czas za szybko leci i nie zdążyłam nic przygotować, chociaż pewien pomysł na pracę miałam...
  Jeśli nadal tematyka będzie dla mnie ciekawa i kusząca (a zakładam, że tak pewnie będzie ;) to ja nadal będę brać w nich udział! Ze swojej strony zaproponuję jedynie przedłużenie trwania wyzwania - choćby do okrągłego 25.dnia miesiąca. To tylko moja propozycja, ale czasem nawet te 2 dni "w zapasie" mogą być pomocne i umożliwić większej liczbie osób zgłoszenie się do zabawy.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam, że pierwszy raz biorę udział w Twojej zabawie, ale pomimo to jestem za tym aby miała ona ciąg dalszy :) Wtedy będę mogła znowu do niej przystąpić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Do zabawy dość późno, z braku czasu nie zawsze udało mi się przygotować pracę, ale za każdym razem wyzwania inspirowałdołączyłaminspirowaływorzenia, dlatego ucieszyłabym się gdyby było kontynuowane w nowym roku. Pozdrawiam przedświątecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zrobiłam pracę, ale jakoś nie zapisała sie w żabce... teraz dopiero to widzę... No nic trudno...

  OdpowiedzUsuń
 7. Małgosiu uważam że zabawa była bardzo fajna i mogłaby trwać dalej, nie każdego miesiąca akurat stawałam ze swoją pracą bo albo brakło mi pomysłu albo zapomniałam na czas dodać swoją prace-więc tu może jedynie gdyby można było to wydłużyć czas o te skromne parę dni, ale oczywiście jeśli będzie termin taki jaki dotychczas będę starała się zdążyć na czas i napewno nie zrezygnuję z dalszej zabawy:-) Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń

Fajnie, że do mnie wpadłeś:) Dzięki za każde pozostawione słowo ;)

Copyright © 2016 Handimart , Blogger