poniedziałek, 25 lipca 2016

Exploding boxy i książeczka, czyli odrobina zaległości


Hejka :) Jak minął Wam weekend? Wypoczęci i gotowi na nowy tydzień?
Na dobry początek mam dla Was "kilka" zdjęć prac jakie stworzyłam podczas blogowej przerwy. Jest jeszcze na nich znak Wytwórni Małejgosi, czyli dawnej nazwy mojego bloga (w następnym poście będzie o tym, dlaczego się zmieniła), ponieważ powstały one jeszcze za czasów Wytwórni.

Nie będę Was zawalać wszystkimi zaległościami, tylko wybrałam 3 prace. Ciekawskich, którzy chcieliby zobaczyć resztę moich prac odsyłam na FACEBOOKA.

Dziś chce pokazać dwa duże, bo 15-centymetrowe Exploding boxy na chrzest dla chłopca i dziewczynki. Kto śledzi mnie na FACEBOOKU mógł już widzieć jeden z nich, ponieważ tam podczas blogowej przerwy dodawałam zdjęcia aktualnych prac.


KARTKA - KSIĄŻECZKA

Zacznę jednak od nieco mniejszej pracy, czyli delikatnej kartki - książeczki w morskim niebieskim kolorze z uroczym bobasem na chrzest chłopca, która również zagościła już na facebooku
W środku książeczki znajduje się kieszonka na prezent pieniężny oraz życzenia przyozdobione kwiatkami.  
EXPLODING BOX DLA CHŁOPCA

Jako pierwszy prezentuje się przed Wami box dla chłopca, ponieważ powstał wcześniej razem z książeczką (ten sam chrzest). Również w cudnych morskich niebieskich kolorkach. Pierwszy tak duży box (15x15x15cm). Do tej pory największy box jaki robiłam miał 13cm. Było to wyzwanie, a że ja wyzwania lubię, to przyjemnie się go robiło :) 
Torebka do niego była wysoka i aż mi miejsca na biurku zabrakło do jej zrobienia, ale dałam radę ;)Torebkę i zamknięcie Boxa dopełniają cudne kryształki, które nadają pracy elegancji i delikatności.Ścianki boxa wypełniły życzenia, kartka z datą chrztu, świeca oraz ubranko - taki spodenko-garniturek :)
Na środku zgodnie z życzeniem stanął również od podstaw ręcznie wykonany przeze mnie wózeczek. Zrobienie go wymaga czasu i cierpliwości, ale zamierzony efekt końcowy ogromnie cieszy :)

Całość dopełniają drobne, ale jakże ważne szczegóły, bez których cała praca była by nijaka. To cieniowania, kryształki, kwiatki itp. dają taki piękny efekt. 

EXPLODING BOX DLA DZIEWCZYNKI

Nieco podobny do poprzedniego, ale ma inne kolory i mniejszą torebkę. Postanowiłam ją zmniejszyć, ponieważ Box miał do przebycia długa drogę aż do Anglii i chciałam go zrobić tak, aby dotarł bezpiecznie na miejsce i tak też się stało:) 
Torebka trochę inna, wzór boxa ten sam, ale dzięki innym kolorom też prezentuje się inaczej.

Tutaj również miał znaleźć się wózek. Ścianki zdobią życzenia, kartka z datą chrztu, świeca i sukienka.

Uwielbiam robić książeczki i boxy. Za każdym razem, nawet jeśli mają mieć podobny wzór, to mimo tego, że widzę tą jeszcze nie zaczętą prace oczami wyobraźni ciekawi mnie efekt końcowy ze względu na inny dobór kolorów, wzorów i dodatków. 
Każda praca chociaż czasem jest podobna do innej, to jest wyjątkowa, niepowtarzalna a te spersonalizowane zrobione tylko dla jednej konkretnej osoby lubię tworzyć najbardziej:)

Dajcie mi znać w komentarzu jak Wam podobają się (lub nie) takie spersonalizowane prace? Jakie prace lubicie tworzyć najbardziej?

Pozdrawiam Was gorąco, życzę udanego tygodnia i zachęcam do śledzenia Handimart na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE. 


Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to nie zapomnij go udostępnić, aby inni również mieli szansę go zobaczyć ;)
Image Map

12 komentarzy:

Fajnie, że do mnie wpadłeś:) Dzięki za każde pozostawione słowo ;)

Copyright © 2016 Handimart , Blogger