piątek, 8 lipca 2016

PODSUMOWANIE AKCJI PODAJ LINKA (lipiec - sierpień)W końcu!
Akcja Podaj Linka doczekała się swojego pierwszego podsumowania. Dlaczego pierwszego?
Podzieliłam podsumowanie na trzy części, dziś będzie pierwsza z okresu 10 lipiec -10 sierpień.
Zanim jednak przejdę do linków, które uznałam za najciekawsze najpierw trochę o Akcji też dla tych, którzy nie zdążyli jej poznać i dołączyć do niej.


DLACZEGO POWSTAŁA I CZYM BYŁA AKCJA PODAJ LINKA?

Powstanie Akcji było spontaniczne, myślałam nad tym, aby blog pokazywał nie tylko moje prace (bo to mogło stać się „nudne”;)), ale i innych, chciałam stworzyć chociaż taki mały światek dla innych blogerów. Myślę, że w niewielkim stopniu, ale udało mi się to, bo jednak kilka osób do Akcji się przyłączyło;)
Akcja miała na celu promowanie blogów/profili społecznościowych i konkretnych wpisów nie tylko rękodzielniczych. Można było w każdym miesiącu dodać aż 6 linków!!! Trochę zaszalałam, ale co tam… przecież jednym linkiem nikt się nie wypromuje, prawda?
Czas trwania Akcji – 10 lipiec – 10 grudzień 2015 r.NAJCIEKAWSZE LINKI Z OKRESU 10 LIPIEC – 10 SIERPIEŃ


W tym pierwszym okresie pojawiło się 12 linków ( w tym jeden nieaktywny), czyli 11 poprawnych. Był decoupage, haft krzyżykowy, szydełkowanie, kartki, ale ostatecznie na pierwszym postawiłam na blog/wpis, który może zaciekawić i przyciągnąć nie tylko mnie…


Agnieszka i blog Meble Shabby Chic od Hag Art.
Agnieszka dodała link do posta, w którym pokazuje skarby przywiezione z Litwy, czyli zioła, a wśród nich… zresztą sami zobaczcie u Agi w poście skarby natury – zioła a do nich powstały też cudne woreczki z transferem nadruku.
Jednak na blogu dobrze jest zostać trochę dłużej, bo Agnieszka to czarodziejka jeśli chodzi o meble ;)

Agnieszka pisze na blogu:

Kiedy jeszcze chodziłam do szkoły podstawowej zostałam poddana testom w Poradni Zawodowej i panie specjalistki orzekły, że mam bardzo ścisły umysł i zainteresowania typowo humanistyczne. Może dlatego, odkąd tylko sięgam pamięcią zawsze coś tworzyłam. 
Na dzień dzisiejszy to co najbardziej lubię robić to meble. Od niespełna roku do mebli doszły kamienie oplecione techniką wire wrapping, a moją najnowszą miłością stał się transfer druku na wszystkim:) Co będę robiła jutro? dzisiaj nie mam pojęcia ale na pewno coś!”
Kolejnym ciekawym linkiem okazał się profil na FACEBOOKU U Olinki.
Można zobaczyć tutaj rozmaite, piękne kartki i nie tylko. Wczoraj widziałam tam cudne słodkie czekoladowniki.
Profil Joanny J. U Olinki zdecydowanie jest wart polubienia.
U Joanny warto też zobaczyć na blogu Lodowy Albumik, który jest przeuroczy i idealny na wakacyjne zdjęcia.

Scrapbooking, cardmaking, mixedmedia” - tak Joanna opisuje swój profil.

Pozostałe linki Joanny:
Jest jeszcze jeden ciekawy blog – Rękodzieło Joanny/JJka, czy szydełkowanie, decoupage, haft, szycie i inne. Można tam znaleźć wiele ciekawych prac, mnie jednak po przebuszowaniu bloga Joanny w pamięć zapadł recykling, a konkretniej piękny komplet, czyli pokrowiec na maszynę do szycia, szafeczka – apteczka i klucznik, którzy tworzą zgrane trio. Klucznik skradł moje serce...


JJka na blogu o sobie pisze:

„Maniaczka rękodzieła w wielu formach: szydełkowanie, na drutach, decoupage, haft, a od niedawna szycie. Czasem mam wrażenie że więcej lat robótkuję niż mam w metryce, no bo jak to możliwe że tworze od ponad 35 lat skoro mam tylko 18??? :)”


U JJki też zobaczyłam post o Akcji Charytatywnej – Ośmiorniczki dla wcześniaków, do której bez namysłu się przyłączyłam i zachęcam, abyście również dołączyli, bo każda nawet najmniejsza pomoc jest ważna.A KOGO JESZCZE WARTO ODWIEDZIĆ?

Na pewno jest to Izabela Hebda z bloga Świat Izy i nie tylko, która zajmuje się haftem krzyżykowym i matematycznym. Warto zajrzeć też do Agnieszki Wardzińskiej prowadzącej blog Obrazy haftem malowane u Agnieszki oraz do Kury, czyli Kasi G. gdzie znajdziecie fajne przepisy i rękodzieło ;) 
Była jeszcze Paulina, ale link nie działał ;(


BĄDŹCIE WIERNI SWOJEJ PASJI, PONIEWAŻ PASJA WAS NIGDY NIE ZAWIEDZIE TAK JAK MOGĄ ZROBIĆ TO LUDZIE.
DZIĘKI PASJI OTRZYMUJECIE SZCZĘŚCIE ZA DARMO I MOŻECIE ZAJŚĆ NA PRAWDĘ DALEKO.Zapraszam Was do odwiedzenia mnie na FACEBOOKU, gdzie czeka na Was KONKURS!


Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to nie zapomnij go udostępnić ;)
Image Map

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fajnie, że do mnie wpadłeś:) Dzięki za każde pozostawione słowo ;)

Copyright © 2016 Handimart , Blogger