poniedziałek, 6 lutego 2017

Nie, nie, nie, nie zapomniałam o tym!Cześć Wam,
Pewnie myślicie, że zapomniałam albo Was olałam, ale nic z tych rzeczy. Po prostu z wielu powodów, nie zdążyłam jeszcze zrobić podsumowania Zabawy Tematycznej z całego 2016 roku. Tak, wiem... miało być w styczniu i miało być głosowanie, ale cierpliwości. Styczeń był dla mnie bardzo ciężki i zwyczajnie nie dało się rozciągnąć ani jednej doby :( A na prawdę czasem o tym marzę, bo czas leci zbyt szybko, żeby spokojnie wszystko ogarnąć, a trzeba też się wysypiać. Chociaż ostatnio i to mi ciężko wychodzi.

No nic, jakoś trzeba przeżyć, robić swoje, czasem z opóźnieniem, ale ważne chyba żeby w końcu zrobić, to co się zaplanowało,prawda?
A co do planowania, to chyba muszę zacząć planować sobie wszystko na papierze, bo mój mózg nie zawsze chce ze mną współpracować i nie raz już pozapominał ważne rzeczy.

Jeśli chodzi o podsumowanie Zabawy Tematycznej, to dajcie mi po prostu jeszcze chwile czasu na ogarnięcie wszystkich prac z całego roku i obmyślenie dokładnie jak ma wyglądać głosowanie i jak będzie nagroda dla osoby, która wygra :) 
Tym razem nie powiem Wam dokładnie kiedy się pojawi, ale pojawi się na pewno. 

W między czasie pokaże Wam co powstało u mnie ostatnio, są prawdziwe nowości ;) Jeśli obserwujecie mnie na Facebooku lub Instagramie, to mogliście już co nieco zobaczyć. Jeśli nie, to pooglądacie niebawem ;) 

Pozdrawiam Was gorąco :) 


Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to nie zapomnij go udostępnić ;)
Image Map

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fajnie, że do mnie wpadłeś:) Dzięki za każde pozostawione słowo ;)

Copyright © 2016 Handimart , Blogger